Не баян?
Во всяком случае, любопытно и симпатишно.
http://www.drive2.ru/users/mihail520i/blog/288230376151861693/#.Tw4YDSUFjGU.facebook
Во всяком случае, любопытно и симпатишно.
http://www.drive2.ru/users/mihail520i/blog/288230376151861693/#.Tw4YDSUFjGU.facebook